• 0 (542) 743 88 35
  • info@izmirtransfervip.com

Urla Vip Transfer

Transfer tarihi ile saatini internet üzerinden tercih ederek kolaylıkla İzmir havalimanı Urla transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Urla Transfer Hizmetleri

Urla transfer hizmetinden faydalanarak lüks ve son model araçlarla kolaylıkla havaalanından otelinize ulaşabilirsiniz. Tatiliniz boyunca güvenli ve rahat bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayan Urla transfer hizmeti, kişi sayısına bağlı olarak farklı araç seçeneklerine sahiptir. Vip seçeneği bulunan hizmetin özel deneyimli şoförleri bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde havaalanından ayrılmanızı sağlayan hizmet ayrıca tur şeklinde havaalanı dönüşü yol üstünde bulunan doğal güzellikleri görmenizi de sağlamaktadır. Varış ve alış noktasını belirterek 7/ 24 hizmet sunan canlı destek hattı üzerinden veya internet üzerinden rezervasyon talebi oluşturabilirsiniz. Ekonomik transfer paketlerinden veya vip kullanım paketlerinden size en uygun olanı tercih edebilir ya da isteğinize göre yeni bir paket oluşturabilirsiniz. Farklı özellikler ile aracı donatmanıza imkân sunan hizmet, araca koltuk eklemesi yapılmasını özel ikramlar sunulmasını ve konforlu koltuk tercihi yapılmasına imkân sunmaktadır. Urla transfer fiyatları belirtilen hizmetlerin dahil edilmesi ile değişiklik gösterirken genel fiyatlandırma uygun aralığı sayesinde tatilinizin daha rahat ve konforlu geçmesine imkân sunar.

Kolay Rezervasyon ve Hizmet İçeriği

Urla transfer şirketleri araçları kullanacak olan şoförlerin özel olarak eğitim vermektedir. Sanatçılar, protokolden bireyler ve daha birçok özel konumdaki kişinin güvenle yolculuk yapmasını sağlayan transfer hizmeti bireylerin üstün konfor ve güven alanı ile varış noktasına ulaştırmaktadır. Tatilinizin uçak yolculuğundan sonra kolay ve rahat geçmesini sağlamak için daha az yorulmanızı sağlayan Urla transfer firmaları içinden sizin için en uygun araç ile transfer desteği alabilirsiniz.

Kolay Rezervasyon

Kolay rezervasyon seçeneğine sahip olan hizmetten faydalanmak için sadece internet üzerinden rezervasyon formunun doldurulması yeterli olmaktadır. İnternet üzerinden form doldurularak rezervasyon işlemi gerçekleştirilebileceği gibi telefon ile detaylı bilgi alınarak canlı destek hattı ile de rezervasyon oluşturma imkânı da bulunmaktadır. Kalabalık gruplardan bireysel kullanımlara spor, klasik, lüks ve ekonomik gibi farklı araç seçenekleri sunan hizmet ayrıca bireylere, farklı yol güzergâhı tercih etme imkânı sunmaktadır. Kahvaltı, özel yemekler ve daha birçok farklı özel ikramı hizmet içine dahil ederek vip kullanım sağlayabilirsiniz. Araç dizaynı ve ek özellikler ekleme seçeneği bulunana vip özellik, yolculuğun daha konforlu gerçekleşmesini sağlamaktadır. Urla’daki otelinize güvenle ve kolay bir şekilde ulaşmak için İzmir havaalanı Urla arası vip transfer hizmeti kullanmayı tercih edebilirsiniz.