• 0 (542) 743 88 35
  • info@izmirtransfervip.com

Özdere Transfer

İzmir’e yaklaşık yetmiş kilometre mesafede olan Özdere ilçesine, havalimanı ve limanlardan transfer işlemleri yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra şehir merkezleri üzerinden de transfer işlemlerinin gerçekleştiği bir bölge olarak bilinmektedir.

İzmir Havalimanı Özdere transfer hizmetleri kapsamında tarihi ve turistik bölgelere gezi faaliyetleri düzenlenebilmektedir. Bunun yanı sıra iş seyahatleri için de Özdere üzerinden transfer hizmetlerini tercih etmek mümkün olmaktadır.

İzmir Havaalanı Özdere transfer hizmetlerinde firmamızı tercih etmeniz, kendi aracınızla güvenli ve konforlu bir yolculuk yapma tadına eriştirmektedir. Bu nedenle uzun yolculukların yanı sıra havalimanı üzerinden transfer hizmetlerimizden faydalanabilmektesiniz.

 

Özdere Transfer Hizmetleri Nelerdir?

İzmir bölgesinde en çok tercih edilmekte olan transfer bölgelerinden biri olan Özdere üzerinden yapılmakta olan transfer hizmetleri şu içerikler ile müşterilerimize sunulmaktadır:

  • Araç seçimleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmekte olup farklı özellikte araçlarımız bulunmaktadır.
  • Özdere transfer şirketleri içerisinde güvenli yolculuk kalitesiyle bilinmekte olan firmamız araçlarında güvenli yolculuğa ilişkin her türlü teknik destek sağlanmaktadır.
  • Araçlar içerisinde düzenli temizlik yapılarak hijyen ortamları sağlanmaktadır.
  • 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile transfer hizmetlerimizin müşterilerimize en iyi şekilde ulaşması amaçlanmaktadır.

Özdere Transfer Hizmetlerinde Araç Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Transfer hizmetlerine yönelik belirlenmekte olan ücret politikaları firmalar bazında farklılaşmaktadır. Firmamız özelinde uygulanmakta olan ücret politikası, İzmir Havalimanı Özdere transfer fiyatları başlığı altında belirlenmekte olup araç özelliklerine göre farklılaşmaktadır.

Transfer ücretleri belirlenirken aynı zamanda mesafeye göre de ücret değerlendirmesi yapılabilmektedir. Bu nedenle yalnızca araçlar üzerinden belirlenen fiyatlar ile transfer ücreti yayınlanması doğru olmamaktadır.

İzmir havalimanı Özdere transfer ya da farklı bölgelere yapılacak olan transfer hizmetleri bölgeler bazında standartlaştırılmakta olup dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Ücret politikalarımız hakkında müşteri hizmetlerimiz üzerinden detaylı bilgilendirme almak mümkün olmaktadır.

Özdere ve İzmir Arası Transfer Hizmetleri

İzmir Özdere transfer firmaları kapsamında yer alan firmamız bünyesinde hem İzmir merkezine hem de çevre ilçelere transfer faaliyetleri yapılabilmektedir. Bu faaliyetlerin araç özelliklerine ve müşteri taleplerine göre farklılaşması söz konusu olmaktadır.

Müşterilerimiz ile yapılan ilk görüşme esnasında hangi bölgeye transfer istedikleri, hangi tip araçla hizmet almak istedikleri görüşüldükten sonra gün ve saat belirlemesi yapılmaktadır. İstenen gün ve saat içerisinde araç adreste hazır bulunmaktadır.

İzmir Havaalanı Özdere arası VIP transfer hizmetleri olarak bilinmekte olan alt hizmet kategorimizde ise özel tip araçlarla transfer hizmetleri verilmektedir. VIP araçlar genel olarak geniş hacimli ve araç içi fonksiyonları çeşitli olan araçlardan oluşmaktadır.