• 0 (542) 743 88 35
  • info@izmirtransfervip.com

İzmir Transfer Vip

İzmir ili ve çevresinde verilmekte olan transfer hizmetlerinin farklı ihtiyaçlara göre tasarlanması söz konusu olmaktadır. Kalabalık gruplar için ya da bireysel olarak farklı transfer hizmetleri sunulabilmektedir.

İzmir havalimanı transfer hizmeti vermekte olan firmamız bünyesinde de farklı araç çeşitleri ile bir veya daha fazla müşteri sayısına yönelik hizmet verme kapasitemiz bulunmaktadır.  

VIP Araçların Özellikleri Nelerdir?

İzmir transfer firmaları içerisinde yer alan firmamız bünyesinde VIP hizmeti sunmakta olan araçların özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Araçların konfor durumları öncelenmektedir. Bu nedenle araç içi koltukların genişliği ve kumaş seçimleri önemli olmaktadır.
  • Araçların iç hacminin de geniş olması VIP araçların özellikleri arasında yer almaktadır.
  • Araç özellikleri içerisinde aynı zamanda korunaklı cam kaplamalar da bulunmaktadır. Bu sayede güvenli yolculukların yapılması sağlanmaktadır.
  • Araç içi fonksiyonların çeşitli olmasına araç seçimlerinde dikkat edilmektedir.
  • Araç kaliteleri oldukça iyi standartlarda bulunmaktadır. Sürekli yenilenen modeller ile VIP hizmetleri verilmeye devam etmektedir.

VIP Transfer Hizmetleri Kimlere Yöneliktir?

Transfer hizmetleri içerisinde bir kategori olarak bilinen VIP transfer hizmetlerinin müşterilerinin tercihleri bağlamında farklılaştığı bilinmektedir. Konfor ve güvenlik önceliği bulunan müşterilerimizin VIP seçeneklerini tercih ettikleri bilinmektedir.

İzmir transfer hizmetleri içerisinde VIP seçeneği, turizm seyahati yapmakta olan küçük gruplara yönelik da sunulmakta olan bir hizmet olarak bilinmektedir. Bu hizmet kapsamında sunulan araçlar geniş hacimli oldukları için küçük grupların kullanımına uygun bulunmaktadır.

VIP araçların, tüm bu kategoriler dışında bireysel tercihler bazında da seçilmesi mümkün olmaktadır. Herhangi bir randevu sıkıntısıyla karşılaşmamak için bu araçlar ile transfer işlemi öncesinde firma temsilcilerimize bilgi verilmesi önerilmektedir.

İzmir Havalimanı’ndan VIP Transfer Hizmetleri

İzmir transfer şirketleri kapsamında hizmet vermekte olan firmamızın İzmir Havalimanı üzerinden de transfer faaliyetleri yürütmesi söz konusu olmaktadır. Yakın ya da uzak mesafelerde müşteri ihtiyacına göre transfer yapılabilmektedir.

Transfer hizmetlerimiz kapsamında gidiş-dönüş ya da tek yönlü olarak hizmet almak mümkün olmaktadır. Bu kapsamda müşterilerimizin tercihlerine ilişkin sorular, firma temsilcilerimiz tarafından sorulmakta olup gerekli hizmet kayıtları alınabilmektedir.

Transfer hizmetleri almakta olan müşterilerimiz için havalimanından uçak biletlerine en uygun saat için transfer işlemi gerçekleşmektedir. Herhangi bir rötar oluşmaması adına yaklaşık 1 saat öncesinde havalimanında olunmaktadır.

İzmir VIP transfer araçlarıyla da yapılmakta olan transfer hizmetleri genel standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Fakat müşterilerimizin tercihlerine bağlı olarak daha erken vakitte havalimanına ulaşım sağlanması da mümkün olabilmektedir.